KONST / Litografier / Färglitografi 12848018
nr 1284 8018
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, PT. Motivet: 36x46 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:01:37
28/10 17:13:37
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg